Firmamız kurucusu  Murat SOYSAL  Yemek ve Sosyal hizmet sektörüne  1986  yılında  Türkiye’nin  sayılı  projelerinden 2. Boğaz  Köprüsü Projesi  ile başlamıştır. Bu projenin devamı olan Kınalı – Edirne  Otoyol İnşaatlarında Doğuş Holding  ve  STFA Holding  gibi  Türkiye’nin   sayılı firmalarına  hizmet vermiştir.

 

1994  yılında gelişerek büyüyen kuruluş yoluna  SOYSAL TURİZM İNŞAAT  ve  SOSYAL HİZMETLER  TİC. LTD. ŞTİ.  olarak devam etme kararı almıştır.

 

Soysal çatısına dahil olan, Endüstri Mühendisi Ümit SOYSAL ve Gıda Mühendisi Hayrullah SOYSAL firmamızın profesyonel bir şekilde yönetilmesinde ve büyümesinde gereken özeni göstererek şirket yönetiminde etkin rol üstlenmeye devam etmektedirler.

 

Yemek listelerimiz, deneyimli bir ekip tarafından hazırlanarak kontrolleri uzman diyetisyenler tarafından yapılmaktadır. Çalıştığımız firmaların talebi üzerine istenilen öğün ve çeşitlerde servis edilmektedir.

 

Başarının sırrının detaylarda olduğunu  bilen firmamız, satın almadan pazarlamaya, üretimden müşteri ilişklilerine kadar tüm noktalarda kalite standartlarını yakalamış olup sağlıklı ve afiyetli bir şekilde yemek hizmetini vermektedir.

 

 

TARİHÇEMİZ

- ANA SAYFA

- BİZ KİMİZ ?

   TARİHÇEMİZ

   ŞİRKET POLİTİKAMIZ

   BELGELERİMİZ

   YÖNETİM KADROMUZ

 

- NELER YAPIYORUZ ?

   METRO KÖPRÜ VE YOL PROJELERİ

   İNŞAAT PROJELERİ

   BARAJLAR

   FABRİKALAR

   DOĞALGAZ BORU HATLARI

   OKULLAR

 

 

- NELER YAPTIK ?

   METRO KÖPRÜ VE YOL PROJELERİ

   İNŞAAT PROJELERİ

   BARAJLAR

   FABRİKALAR

   DOĞALGAZ BORU HATLARI

   OKULLAR

 

 

- ÇÖZÜM ÖRTAKLARIMIZ

- HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMALAR

- FAALİYET RAPORU

- İLETİŞİM

- FACEBOOK

- TWİTTER